Відзначили рятувальників Більської Волі

Головне управління ДСНС України у Рівненській області відзначило рятувальників місцевої пожежної охорони (МПО) села Більська Воля.

За успішну роботу, своєчасне реагування, зокрема, ліквідації надзвичайної ситуації в селі Рудка, подяками нагороджено рятувальників Петра Кізіма,  Михайла Романіка, Миколу Кравчука.

Анатолій Патейчук - начальник ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області, Володимир Симонюк - начальник ДПРЗ-6 ГУ ДСНС України у Рівненській області вручили нові пожежні рукави, форму рятувальника та подякували за роботу й врятовані життя.

Міський голова Олександр Мензул також  нагородив мешканців Більськовільського округу (староста Олександр Руднік) за активну участь в ліквідації снігових заметів. Грошову винагороду отримали:

Клімук Анатолій Олексійович

Стрижеус Сергій Олексійович