Вараські спортсмени серед переможців відкритого чемпіонату з важкої атлетики серед юнаків та дівчат (м.Костопіль)

27 - 28 лютого на базі Костопільської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат Костопільскої міської тереторіальної громади з важкої атлетики серед юнаків і дівчат присвячений видатним важкоатлетам.

У змаганнях взяли участь команди з Костопільської ДЮСШ, вихованці відділення важкої атлетики м.Вараш, Березнівської ДЮСШ "КОЛОС", Березнівського БЛІСП, Здолбунівської ДЮСШ, ДЮСШ м.Дубровиця, ДЮСШ м. Сарни, Любленської ДЮСШ (Волинська область),  РООФСТ "Україна " м. Рівне.

Кількість учасників була рекордною - 100 чоловік. Призові місця визначалися у особистому та командному заліках.

На п'ядестал пошани піднялись і спортсмени міста Вараш: Владислав Блищик – І місце, Роман Радчук – ІІ місце,  Дмитро Радчук - ІІ місце, Ярослав Гузоватий - ІІ місце, Назарій Герасимчук - ІІІ місце,  Дмитро Колбун - ІІІ місце.

Учасники показали гарні результати та встановили власні рекорди. Переможці та призери у особистому та командному заліках були нагороджені медалями, кубками та грамотами.

За результатами змагань командні місця розподілилися наступним чином: І місце - ДЮСШ м. Костопіль, ІІ місце - ДЮСШ м. Здолбунів, ІІІ місце - ДЮСШ м. Вараш.