Варашу подаровано репринтний екземпляр Нобельського Євангеліє

Сьогодні депутат Рівненської обласної ради Василь Яніцький передав міському голові Олександру Мензулу перевидану копію старопису, створеного у 1520 році на території містечка Нобель, що нині входить до Локницької сільської громади Вараського району.

“Мене радує, що є люди, котрі дбають про нашу історію. Дуже приємно, що одна із копій буде саме у нашому місті, у центрі району. Вона неодмінно займе гідне місце, ми подбаємо про те, щоб до нього був публічний доступ і кожен міг ознайомитися з цією унікальною книгою, що містить 702 сторінки і на 41 рік старше за Пересопницьке Євангеліє, котре також створене на Рівненщині і на якому традиційно присягають президенти України”, - зауважує Олександр Мензул.