Вараш долучається до «Озелення Планети»

26 березня в міській раді обговорювали старт на Рівненщині акції «Озеленення Планети»

Завдання проєкту «Озеленення України»: висадити 1 000 000 дерев за 24 години, сприяти протягом року у висадженні парків та алей, провести загальнодержавну інформаційну кампанію, організувати освітні воркшопи в навчальних закладах, започаткувати міжнародний флешмоб «Озеленення України. Озеленення планети!».

Мета проєкту – привернути увагу до необхідності відновлення екосистем України і світу,  розвивати екологічну свідомость людей.

Створити показати собі і цілому світу, що ми вміємо об’єднувати бізнес, владу, громаду і ЗМІ. Створення позитивного іміджу України у світі.

Присутні представники комунальних служб, громадських організацій вирішили провести масштабну інформаційну кампанію з висадки дерев та прибирання території в рамках всієї Вараської громади, з широким залученням до акції сіл.