У Вараській громаді працюють над стратегією розвитку освіти

26 березня відбулося вже друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку освітньої галузі Вараської громади.

Яна Горегляд, депутат міської ради, голова постійної депутатської «гуманітарної» комісії, методист «Вараського міського методичного кабінету закладів освіти» ознайомила учасників робочої групи з поняттям стратегії та відповідними вимогами щодо її написання. Місцева стратегія розвитку освіти покликана визначити сильні та слабкі сторони попередніх підходів та зосередитися на цілях і методах щодо майбутніх завдань.

«Вибір методики опрацювання стратегії перш за все залежить від потенціалу громади. Можна залучати зовнішніх експертів до роботи. Ми маємо достатньо кваліфікованого персоналу, щоб самостійно розробити стратегію, залучаючи експертів до виконання специфічних завдань», - зауважив міський голова Олександр Мензул.

Начальник управління освіти Олена Корень запропонувала долучити до розробки інструментів для анкетування молодіжний актив міста.

«В квітні ми вже починаємо розробляти стратегію. З травня місяця почне розглядатися питання бюджету. На цей час має бути напрацьоване розуміння куди рухатися», - наголосив заступник міського голови Михайло Волинець.

Найближчим часом кожен навчальний заклад повинен подати аналіз-презентацію своїх сильних та слабких сторін. Також члени робочої групи запланували відвідати навчальні заклади Вараської громади.

Відеотрансляція:

Трансляція на  сторінці фейсбук: https://www.facebook.com/varashrada/videos/2444979575648403