Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні, 28 березня, відбулося засідання комісії з питань ТЕБтаНС.

Епідемічна ситуація на території громади за останні дні значно ускладнилася. Не лише захворюваність на коронавірусну хворобу.

Сьогодні на лікуванні КНП ВМР «Вараська багатопрофільна лікарня» 32 особи, з яких 10 – у важкому стані, 1 – у відділенні АІТ. 16 хворих перебуває на кисні. Загалом заповненість ліжок для хворих на COVID-19 закладі складає 30%.

«Дітей підтверджених на ковід – одиниці. Сюди  наклалися сезонні захворювання: бактеріальні та вірусні пневмонії. Все дитяче відділення заповнене тільки пневмонією. Інфекційне відділення заповнене. Сьогодні вночі пішло 48 балонів кисню. Тільки за ніч. Тому ми повинні прийняти відповідні обмеження», - проінформувала директор Вараської лікарні Тетяна Латишенко.

За результатами засідання комісії прийнято встановити на території громади з 00:00 29 березня 2021 року додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи щодо:

- проведення всіх масових заходів

- відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Перевести 5-11 класи на навчання з використанням дистанційних технологій з 29.03 по 02.04.2021 року

- відвідування закладів позашкільної освіти з 29.03 по 02.04.2021 року

- приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності, зокрема в боулінгу «Магнум» та в дитячих ігрових зонах «Мадагаскар», «Пальма»

- приймання відвідувачів барів, ресторанів, кафе, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів (в закладі може перебувати не більше одного відвідувача на 5 кв. метрах площі, працівники повинні бути в масках та рукавичках, відвідувачі повинні перебувати в масках, окрім часу споживання їжі, кожні 2 години здійснювати провітрювання, вологе прибирання приміщень та обробка поверхонь)

- приймання відвідувачів  у кінотеатрі «Прем’єра» з наповненістю кінозалу до 50 відсотків  за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів

- у басейні «Енергетик» ВП РАЕС на одній плавальній доріжці одночасно може перебувати не більше 2 дорослих або 3 дітей.                     

Контролюючі органи  посилять контроль у сфері торгівлі. За порушення дотримання карантинних норм, в таких закладах буде заборонено здійснювати торгівлю.