Віталій Коваль вручив відзнаки «Матерям-героїням» Вараської громади

Нагрудні знаки та посвідчення жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», вручив сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час участі у сесії Вараської міської ради.

Нагороди отримали мешканки Вараської громади Ольга Суліковська та Надія Хомич - матері п’яти дітей. А також матір, яка виховує восьмеро дітей, Галина Тимощук.

«Для мене вручити жінкам такі нагороди - велика честь та найприємніша робота. Адже ви не лише збільшуєте генофонд країни, а виховуєте своїх дітей в любові та доброті, прищеплюєте їм правильні цінності. Дякую вам щиро», - зазначив Віталій Коваль.

Почесне звання «Мати-героїня», присвоєне багатодітним жінкам Указом Президента, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку.