У селі Мульчиці розпочато ремонт центральної дороги

Сьогодні у селі Мульчиці Вараської громади почалися роботи із облаштування дорожнього покриття у центральній частині населеного пункту. Ремонтні роботи проводить комунальне підприємство “Благоустрій” Вараської міської ради.

“Коли ми вивчали ситуацію у населених пунктах нашої громади, то в першу чергу звернули увагу на жахливий стан доріг. Тому було прийнято рішення розпочати ремонти доріг громади з центральної вулиці с.Мульчиці. КП “Благоустрій”, у межах виділеного фінансування проведе мощення ділянки дороги щебенем”, - говорить заступник міського голови Ігор Воскобойник.

За словами директора КП “Благоустрій” Юрія Сергійчука, упродовж двох тижнів на трьох ділянках буде зроблене планування дороги, прокладена зливова канава та втрамбовано до 1000 тон щебеню різних фракцій у три шари.