У Вараcькій громаді освятили меморіальні плити з іменами загиблих у війнах

У Вараші відбулося освячення меморіальних плит з іменами загиблих учасників АТО/ООС та учасників війни в Афганістані, які були встановлені біля меморіалу Героям Небесної Сотні.

Відкриття меморіальних знаків доручили голові ГО "Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни" Борису Біруку та голові Кузнецовської міської організації української спілки ветеранів Афганістану Петру Ширку. 7 липня освячення знаків провели Преосвященний владика Йосафат (Говера), Екзарх Луцький УГКЦ, голова капеланства Луцького екзархату отець Микола, військовий капелан Микола Юрах, настоятель храму Архистратича Михаїла УГКЦ отець Михайло та капелан Рівненського батальйону Національної гвардії України отець Іван.

Участь у заході взяли учасників АТО/ООС, учасники війни в Афганістані, представники виконавчого комітету, Вараської міської ради та мешканці громади. Учасники події неодноразово наголошували усім присутність про важливість встановлення пам’ятних знаків учасникам війн, а також про необхідність збереження пам’яті та історії українського народу.