У Вараші замайорів Олімпійський прапор

На площі біля приміщення виконавчого комітету Вараської міської ради, урочисте підняли Державний прапор України та прапор Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо.

Таким чином Вараська громада засвідчує свою підтримку спортсменам, які представлятимуть нашу країну на Олімпійських іграх та привернути увагу українців до олімпійських змагань, об’єднавши всіх навколо спорту.

Почесне право підняття прапорів надали міському голові м.Вараш Олександру Мензулу, майстру спорту України з важкої атлетики, чемпіонці України серед юнаків та дівчат, рекордсменці України Поліні Луканіній, майстру спорту України з плавання, срібному призеру чемпіонату України Олександру Козодою, чемпіонці України з баскетболу, володарці кубку України Ірині Плаксіній.

"Вараш приєднався до великої спортивної родини. Ми пишаємося нашими олімпійцями, сподіваємося на їхній успішний виступ на Олімпіаді. Вітаю та бажаю наполегливості, віри у себе та незламного духу", – зауважив міський голова Олександр Мензул.

Сьогодні, 23 липня, стартує головний спортивний форум планети – Ігри XXXII Олімпіади в Токіо-2020, у зв’язку з пандемією корона вірусу перенесені на 2021-й рік (23 липня – 8 серпня). Україну на найголовнішому спортивному форумі представлятимуть 158 олімпійців, у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах).