У Вараші відбулася нарада щодо вакцинації у Вараському районі

Міський голова Олександр Мензул, перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Подолін та координатор із вакцинації у Рівненській області Олена Гандзюк відвідали вараський Центр вакцинації населення.

Після цього відбулася нарада щодо ситуації із вакцинацією у Вараському районі за участі керівництва райдержадміністрації, Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, Центру первинної медичної допомоги та ін.

Також Сергій Подолін та Олена Гандзюк відвідали Вараську багатопрофільну лікарню, де оглянули ПЛР-лабораторію та кисневу станцію.

Варто зауважити, що Центр вакцинації населення від COVID-19 у Вараші працює щодня із 09:00 до 15:00 у Вараському ліцеї №3. Щеплення відбуваються вакцинами Moderna (США) та CoronaVac (Китай), які сертифіковані Міністерством охорони здоров’я та рекомендовані ВООЗ до застосування, їх ефективність становить 94,1% та 83,5% відповідно.

Попередній запис для вакцинації відбувається через сімейного лікаря або за номером телефону (067) 67-87-632.