"Земельна" комісія розглядала проблемні питання

Відбулося засідання Комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології Вараської міської ради. Депутати розглянули 65 питань зі 101 запланованого.

Більшість із них стосувалися земельних ділянок у сільських місцевостях.

Члени комісії підтримали проєкт рішення про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству Вараської міської ради "Вараська багатопрофільна лікарня" на прийняття на зберігання із можливістю використання медичного спеціалізованого обладнання. Зазначимо, що це питання підтримали і члени "соціальної" комісії. Також було підтримано проєкт щодо внесення змін до Програми реалізації природоохоронних заходів Вараської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Загалом, майже усі питання, розглянуті під час засідання, були підтримані, лише деякі з них повернуті на доопрацювання. Члени комісії Дмитро Рубець (фракція "За майбутнє") та Олександр Чех (фракція "Слуга народу") запропонували організувати "виїзне" засідання комісії для вирішення спірних питань наступного тижня.