У Вараші розпочнеться опалювальний сезон

Із 21 вересня у Вараші розпочнеться опалювальний сезон 2021/2022 років. Таке рішення сьогодні на засіданні ухвалили члени виконавчого комітету Вараської міської ради.

Зокрема, члени комітету взяли до уваги лист Управління освіти щодо зниження температури повітря в приміщеннях закладів дошкільної освіти нижче санітрних норм, епідеміологічний стан у місті та прогнозовані середньодобові показники зовнішнього повітря.

У першу чергу, теплоносій подаватиметься до дитячих, навчальних і лікувальних закладів.

Також під час засідання 20 вересня виконавчого комітету затверджено нові тарифи на послуги постачання теплової енергії та гарячої води.

Відмітимо, що у с.Заболоття Вараської громади опалювальний сезон 2021/2022 років розпочався із 7 вересня.