Координаційний комітет спрямував на голосування перші проєкти Громадського бюджету Вараської громади

Відбулося засідання Координаційного комітету з впровадження Громадського бюджету Вараської громади. Деякі з членів комітету взяли участь у режимі онлайн.

На засідання запросили авторів проєктів та представників підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств тощо, котрі наступного року будуть реалізовувати ідеї, що наберуть найбільшу кількість голосів жителів громади.

22 вересня члени координаційного комітету розглянули перші п'ятнадцять проєктів і спрямували на голосування вісім із них, решта будуть уточнюватися.

0318

У вівторок, 28 вересня, відбудеться чергове засідання комітету, де продовжиться розгляд та уточнення інших проєктів. До слова, до участі у програмі Громадського бюджету жителями Вараської громади подано 52 проєкти.

Відмітимо, що голосування розпочнеться 25 жовтня і триватиме до 8 листопада 2021 року.