У Вараші відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Днями Вараська громада разом з усією Україною та світовою спільнотою відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю.

3 грудня не є святом – цей день запроваджено задля привернення уваги до проблем таких людей, захисту їх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Міжнародний день людей з інвалідністю є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Працівники Департаменту культури, туризму, молоді та спорту 3 грудня у костюмах казкових героїв завітали до своїх друзів членів асоціації захисту прав людей з інвалідністю "Надія", щоб висловити свою вдячність людям за безцінний труд, який вони роблять на громадських засадах та наповнити день радістю.

Інформація та світлини Департаменту культури, туризму, молоді та спорту ВК ВМР