На "бюджетній" комісії обговорювали потреби у коштах Управління освіти та Департаменту соціального захисту та гідності

Відбулося засідання Комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики Вараської міської ради. На засіданні розглянули два питання порядку денного.

7 грудня депутати заслухали інформацію стосовно бюджетних запитів на 2022 рік головних розпорядників виконавчого комітету Вараської міської ради.

3244

Зокрема, щодо потреб у коштах у наступному році доповідали начальник відділу фінансових операцій, головний бухгалтер Департаменту соціального захисту та гідності Тамара Дейнека і начальник Управління освіти Олена Корень.