У дитячому садку Вараша відкрили оновлений басейн

Сучасний басейн після реконструкції відкрили у дитячому садку №4 у місті Вараш.

Реконструкція відбулася коштом платників податків Вараської громади – із бюджету витрачено 1 млн 217 тис. грн. Оновлений басейн обладнаний новими фільтрами і вентиляційною системою, що дозволить економно використовувати воду і вільно дихати у приміщенні. Також виконані роботи з облицювання, встановлено та підключено теплу підлогу, придбано нову сантехніку, сушки та ін.

Сьогодні до дитячого садка оглянути об’єкт завітало чимало гостей, серед яких заступник міського голови Дмитро Стецюк, начальник управління освіти Олена Корень, а також депутати Вараської міської ради.

басейн223

Директор закладу Наталія Грицюк подякувала виконавчій владі громади та депутатському корпусу за новий басейн, заняття у якому будуть корисними для здоров’я та додадуть дітям емоцій.

У рамках капітального ремонту басейну встановлено дитячі шафи та пандус при вході у дошкільний заклад освіти.

Оздоровчі процедури в оновленому басейні для вихованців дитсадку розпочнуться із завтрашнього дня.