Виставу "Ніч у Вифлеємі" продемонстрували вихованцям вараського реабілітаційного центру

Релігійна громада "Благодать" організувала для вихованців Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко театралізовану виставу "Ніч у Вифлеємі".

Організатори влаштували постанову за мотивами історії про народження Ісуса Христа з пастухами, ангелами, воїнами та мудрецями. Нагадаємо, 7 січня РГ ПЦХ ВЄ "Благодать" продемонструвала театралізовану виставу "Ніч у Вифлеємі" біля головної ялинки Вараської громади.

5068

5099

Затим вихованців пригощали теплим чаєм та какао із солодощами. Директор Вараського центру реабілітації Наталія Федінчик щиро подякувала релігійній громаді та її пастору Петру Каленику за створення різдвяної атмосфери для вихованців закладу та незабутні емоції.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!