У Вараші під час благодійного аукціону зібрано більше 180 000 на автомобіль для ЗСУ

184 450,35 грн і $100 зібрано під час благодійного вечору-аукціону "Вишиванка генетичний код нації", організований Управлінням освіти ВК ВМР за підтримки Палацу культури ім.Лесі Українки РАЕС, Гончаренко центр-партнер Вараш, Управління інформації та зв'язків із громадськістю РАЕС.

Напередодні творчої частини благодійного вечору заклади освіти громади організували продаж смаколиків під час благодійного ярмарку.

Також кожен охочий міг взяти участь в аукціоні, лотами якого були вишивані сорочки, картини, ігрові джерсі футболістів, зокрема Олега Гусєва (екс-гравець "Динамо" Київ), Геннадія Пасіча ("Верес") та екс-гравця клубу "Металіст 1925" уродженця Вараської громади Олега Голодюка та ін.

До слова, футболку Голодюка придбала директор ліцею №4 Євгенія Сахнюк – саме у цьому закладі освіти навчався Олег. Депутат Вараської міської ради Марія Левченко придбала футболку Геннадія Пасіча, депутат Ігор Саворона – футболку Олега Гусєва, а депутат Олег Сніжко – ігрову футболку Олександра Васильєва.

Усі кошти буде спрямовано на придбання автомобіля для військового підрозділа однієї з бригад ЗСУ.

Минулого тижня у Вараші також відбувся показ колекцій старовинних та сучасних вишиванок.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!