Олександр Мензул вручив подяки обдарованим дітям громади

Сьогодні міський голова м. Вараш Олександр Мензул вручив Подяки міського голови за перемоги в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, фестивалях обласного, всеукраїнського, міжнародного рівнів у 2021-2022 навчальному році учням закладів освіти Вараської громади, а також батькам учнів за належне виховання та всебічний і різносторонній розвиток дітей.

Так, цьогоріч нагороджено 54 учні та 2 колективи Центру дитячої та юнацької творчості.

Пишаємося здобутками наших дітей, які щоразу показують Україні та світовій спільності рівень знань українців та виборюють для нашої держави нові перемоги!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!