У Вараші запрацював Центр крові

Міський голова Олександр Мензул та начальник Вараської районної військової адміністрації Людмила Мариніна сьогодні відвідали відділення переливання крові у Вараській багатопрофільній лікарні. Очільник Вараської громади відмітив, що задля відновлення роботи відділення довелося подолати деякі бюрократичні перепони та придбати нове обладнання.

"Можу всіх привітати з тим, що сьогодні у вараській лікарні відкрито Центр крові. У нашій громаді велика кількість донорів. Відсьогодні знову можемо кров приймати, переробляти і зберігати. Для цього є усі необхідні умови: обладнання, медичний персонал і, думаю, доволі комфортні умови для донорів. Потребу в такому центрі крові ми відчували увесь час із моменту, коли через зміни у законодавстві втратили можливість самостійно робити забір крові. Для відновлення треба було побороти бюрократію. Що ми і зробили рішенням виконавчого комітету, а депутати Вараської міської ради у свою чергу підтримали виділення коштів із бюджету громади для придбання необхідного обладнання", – зазначив міський голова м.Вараш Олександр Мензул.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!