Патріотичний забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України" відбувся у Вараші

У Вараші відбувся патріотичний забіг на честь загиблих Героїв України "Шаную воїнів, біжу за Героїв України". Вараська громада цьогоріч вдруге приєдналася до всеукраїнської акції.

Щороку 29 серпня ми вшановуємо пам'ять про загиблих Героїв під час російсько-української війни, яка і досі триває.

"Сьогодні важливо нам - тим, хто в тилу - віддавати усе, що маємо, можливості та ресурси, для того, щоб держава розвивалася. Щиро дякую, що ви долучилися до забігу, шануєте героїв та пам’ятаєте про них", - зазначив заступник міського голови Дмитро Стецюк.

IMG 2385

Учасники забігу, організованого Департаментом культури, туризму, молоді та спорту Вараської міської ради спільно з Amber Tri Sports, пробігли із іменами загиблих Героїв на футболках дистанцію 2 або 5 км, діти – 300 м.

Під час заходу було зібрано 14 тисяч гривень, котрі буде передано на потреби військових. Окрім цього, кожен мав можливість взяти участь в опитуванні щодо велоконцепції Вараської громади.

По завершенню забігу усі учасники отримали пам’ятні меділі.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!