У Вараській громаді вдруге відбулися змагання з триатлону "Sopachiv Super Sprint Triathlon 2022"

У неділю у селі Сопачів Вараської громади відбулися змагання з триатлону "Sopachiv Super Sprint Triathlon 2022" на дистанції суперспринт (300 метрів / 10 кілометрів / 2,5 кілометра).

Змагання відбуваються на теренах громади вдруге, цьогоріч вони реалізовані у рамках програми "Громадський бюджет Вараської громади". Професіональні спорстмени, а також любителі-початківці з різних куточків України мали змогу помірятися силами у майстерності із плавання, їзді на велосипеді та бігу.

4 вересня участь у триатлоні взяла сотня охочих випробувати свої сили. Окрім спортивної складової, кожен учасник мав змогу долучитися до збору коштів для потреб Збройних сил України.

Усі фінішери одержали у подарунок футболки, чашки та іншу сувенірну продукцію.

Абсолютним переможцем змагань став Дмитро Стецюк (м. Рівне), а переможницею серед жінок – Ольга Корець (м. Луцьк).

Найспритніші спортсмени були нагороджені кубками та цінними подарунками від організаторів та спонсорів у наступних категоріях:

"Абсолют" (Чоловіки)

• Дмитро Стецюк (м. Рівне)
  • Дмитро Новосад (м. Ковель)
  • Микола Гурський (м. Хмельницький)

"Абсолют" (Жінки)

• Ольга Корець (м. Луцьк)
  • Радміла Калініна (м. Харків)
  • Жанна Бадаліс (м. Дубно)

"Чоловіки 18-29"

• Денис Крук (м. Рівне)
  • Назар Патійчук (м. Вараш)
  • Олексій Гетманов (м. Вараш)

"Жінки 18-29"

• Вікторія Гетманова (м. Вараш)
  • Анна Терещук (м. Київ)
  • Ольга Ковалевська (м. Вараш)

"Чоловіки 30-39"

• Артем Тищук (м. Володимирець)
  • Олександр Устимович (м. Луцьк)
  • Олег Ніколенко (м. Київ)

"Жінки 30-39"

• Лілія Кметь (м. Луцьк)
  • Олена Блищик (м. Вараш)
  • Оксана Андрощук (м. Рівне)

"Чоловіки 40-49"

• Віктор Грушецький (м. Луцьк)
  • Валентин Черняк (м. Луцьк)
  • Петро Кислянка (м. Вараш)

"Жінки 40-49"

• Олена Гуцало (м. Вараш)

"Чоловіки 50+"

• Олександр Прит (м. Томашгород)
  • Сергій Церольчук (м. Дубно)
  • Сергій Куроєдов (м. Вараш)

"Жінки 50+"

• Наталія Харечко (м. Вараш)

Світлини Антона Маєвського та Дмитра Чернявського

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!