Вараські волонтери передали авто для директора комунального підприємства

Волонтери Вараської громади передали автомобіль для військового підрозділу, де нині служить директор КП "Бюро технічної інвентаризації" Роман Жданюк.

Для придбання авто жителі громади перерахували 130 тис. грн.

Із ремонтом автомобіля допомогли Владислав Кушнірчук і Роман Троцюк, а фарбували машину Орест Кравець, Сергій Чілей та Андрій Мордас.

Волонтерський штаб Вараської громади додатково передав для потреб військовослужбовців медикаменти, одяг, засоби гігієни, тушкованки, продукти швидкого приготування, а також домашню випічку, каву і чай.

Вараська гімназія у свою чергу передала для хлопців маскувальні сітки.

Дякуємо усім, хто допоміг своєю гривнею, своєю працею наближувати нашу Перемогу!

Висловлюємо окрему подяку Григорію Хвищуку, який активно допомагає забезпечувати потреби наших військовослужбовців.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!