Олександр Мензул нагородив рятувальників ДПРЗ-2 з охорони Рівненської АЕС

Днями міський голова м. Вараш Олександр Мензул та т.в.о. генерального директора РАЕС Павло Ковтонюк привітали та нагородили рятувальників ДПРЗ-2 з охорони Рівненської АЕС з нагоди Дня рятівника, який в Україні відзначають 17 вересня.

"Вітаю рятувальників нашого міста, Рівненської АЕС з професійним святом. Щиро сподіваюся, що усі свої бойові знання вони будуть застосовувати тільки на навчаннях, на підготовках та підвищенні кваліфікації", – сказав Олександр Мензул.

308129962 512379080888000 1910292835323983329 n

Десять рятувальників другого державного пожежно-рятувального загону з охорони РАЕС було нагороджено грошовими винагородами за досягнення позитивних результатів у службовій діяльності, особисту виконавчу дисципліну, сумлінне ставлення до виконання функціональних обов’язків та з нагоди Дня рятівника.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!