Вараська громада відправила продукти харчування жителям м.Слов'янськ

Вараська громада продовжує працювати і допомагати жителям територій, які потерпають від ворожих обстрілів.

Упродовж одного дня спільними зусиллями небайдужих жителів Вараша, освітян громади, працівників виконавчого комітету ВМР, Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва, Департаменту культури, туризму, молоді та спорту, комунальних підприємств "УК"Житлокомунсервіс" і "Благоустрій" зібрано продукти харчування для мешканців м.Слов'янськ, що знаходиться поблизу лінії фронту.

Доправлення 11 мішків картоплі, 3 мішків капусти, 3 мішків моркви, 1 мішку буряків, 2 мішків яблук, 23 ящиків хліба, 7 ящиків круп та макаронів, 7 ящиків тушкованого м'яса, 2 ящиків консерв та солодощів забезпечила громадаська організація "Надійний щит".

Дякуємо усім небайдужим жителям громади! Кожен з вас у свій спосіб наближає нашу Перемогу над ворогом!

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!