У Вараші вдруге відбулися змагання для дітей з бігу та велоперегонів

У Вараші вдруге відбулися змагання для дітей віком від 5 до 18 років "Перегони на ґрунтах".

Учора, 30 жовтня сотня дітей змагалася з бігу та велоперегонів на ґрунтовому стадіоні м-р Ювілейного. Змагання відбулися згідно вікових категорій, окремо дівчата та хлопці. Усі учасники були у захисних шоломах та поділені на невеликі групи.

Організаторами "Перегонів на ґрунтах" є Департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради та громадська організація "Amber Tri Sport". Переможців привітали та нагородили грамотами, медалями та подарунками від спонсорів заступник міського голови Дмитро Стецюк та директор Департаменту культури, туризму, молоді та спорту Наталія Петрович.

• Переможці забігу серед хлопців (5-8 років): Нікіта Мирончук – ІІІ, Тимофій Костюк - ІІ, Артем Вознюк – І.
    (9-11 років): Арсен Петрук – ІІІ, Ілля Марковець – ІІ, Петро Романюк – І.
    (12-15 років): Марко Федорчук – ІІІ, Ярослав Поминчук – ІІ, Костянтин Кислянка – І.
    (16-18 років): Ілля Васькович – І, Артем Скібчик – І.
  • Серед дівчат у категорії 5-8 років: Олена Гетманова – ІІІ, Вікторія Гуменюк – ІІ, Єлизавета Ярута - І.
    (9-11 років): Анастасія Козакова – ІІІ, Катерина Кніовець -ІІ, Аліна Антонюк – І.
    (12-15 років): Анастасія Каракай – ІІІ, Ярина Романюк - ІІ, Дарина Валівоць – І.
  • Призові місця у велоперегонах серед хлопців у категорії 5-8 років здобули: Артем Вознюк – ІІІ,  Марк Степанюк – ІІ, Назар Баранюк – І.
    (9-11 років): Арсен Петрук – ІІІ, Ілля Марковець – ІІ, Владислав Бутмерчук – І.
    (12-15 років): Володимир Шульга -ІІІ, Назарій Максимчук -ІІ, Тарас Демидюк – І.
    (16-18 років): Арсен Скібчик – ІІІ, Ілля Васянович – ІІ, Олег Демидюк – І.
  • Серед дівчат у категорії 5-8 років: Ірина Харечко – ІІІ, Олена Гетманова – ІІ, Єлизавета Ярута – І.
    (9-11 років): Анастасія Федорова – ІІІ, Вікторія Волощук – ІІ, Анастасія Ярута – І.
    (12-15 років): Соломія Пивоварчук – І.

Зауважимо, захід реалізовано в рамках Громадського бюджету.

Світлини Антона Маєвського

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!