• Головна
  • Новини
  • Кубок – Варашу: команда "Ізотоп-РАЕС" перемогла у фіналі Кубку Рівненської області з футболу

Кубок Рівненської області з футболу серед аматорських команд привезли до Вараша футболісти аматорської команди "Ізотоп-РАЕС".

Востаннє вони виборювали цей трофей 26 (!) років тому – у 1996 році. До сьогодні "атомники" п'ять разів ставали фіналістами, однак кубка у руках не тримали. Футболісти "Сокола" у свою чергу лише один раз брали участь у фіналі кубку, у 2013 році, трофей також не вигравали.

Матч між "Соколом" із с.Садове нинішнього Рівненського району й "Ізотоп-РАЕС" із міста-супутника Вараша відбувся 12 листопада у Рівному на реконструйованому стадіоні "Авангард". Це перший матч аматорів на оновленій головній арені області.

До слова, футболісти "Ізотоп-РАЕС" зіграли на "Колізеї" (як тоді називали стадіон вболівальники за його відповідний стан) і останній матч до початку робіт у 2018 році. Тоді "атомники" у фіналі кубку області поступилися команді ОДЕК (Оржів) із рахунком 2:1.

315316172 1529261784203026 2461138284334328978 n

Перший удар по м'ячу у цьогорічному кубковому матчі виконав учасник бойових дій, кавалер ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, полковник Олександр Ярмошевич. Поєдинок видався по-футбольному "театральним" – і вилучення гравця номінальних господарів уже на 5-й хвилині, і нереалізований ними ж пенальті, і три голи, і вимушена перерва у 1,5 години через сигнал "Повітряна тривога".

Гості повели у рахунку на 28-й хв. після удару Миколи Засєкіна. На 61-й гравець "Сокола" міг повернути інтригу у матч, але не реалізував пенальті, пробивши повз ворота. Одразу після цього арбітр Андрій Шевчук перервав матч через повітряну тривогу.

313970730 1529262850869586 235492694580397810 n

Після консультацій організаторів поєдинку (Рівненської обласної асоціації футболу) з представниками команд було вирішено його дограти після "відбою". Задля цього подбали про освітлення – уперше на реконструйованому "Авангарді" засвітили прожектори, увімкнули їх саме для аматорських команд.

Одразу по відновленню гри гості, після розіграшу кутового, подвоїли рахунок – здавалося, що Олександр Поляков вирішив долю матчу. Однак на 72-й хв. Вадим Жак із "Сокола" засвідчив бажання поборотися за трофей.

313913041 2594961237313222 8949679951314340880 n

Утім, "атомникам" таки вдалося довести матч до переможного завершення і через майже три десятки років кубок знову направляється до Вараша.