Із бюджету Вараської громади виділено 5 млн грн для Херсонської міської військової адміністрації

Сьогодні у Вараші відбулося друге пленарне засідання 34-ої сесії Вараської міської ради.

У порядку деннному одне питання – виділення 5 млн грн для Херсонської міської військової адміністрації на потреби щодо ліквідації наслідків лиха, спричиненого підривом окупантами Каховської ГЕС.

Проєкт рішення підтримано 23-ма депутатами, що взяли участь у засіданні у змішаному форматі – онлайн та у залі засідань.

"Сьогодні у Херсоні вже відновлено роботу органів влади. Ми оперативно сконтактували з колегами й тому одними з перших маємо можливість надіслати їм кошти. Вони на місці краще знають на які потреби використати ці гроші", – сказав міський голова Олександр Мензул.

За словами міського голови також Вараська громада, спільно з Рівненською обласною військовою адміністрацією, готуватиме вантаж будівельних матеріалів для допомоги Кочубеївській сільській об'єднаній територіальній громаді у Бериславському районі Херсонської області.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!