У Вараші відбулися традиційні змагання з велоспорту та бігу серед дітей

У Вараші відбулися традиційні змагання серед дітей до 18 років "Перегони на ґрунтах". Організатори змагань – Департамент культури, туризму, молоді та спорту та громадська організація "Amber Tri Sport".

Цього року у перегонах взяли участь більше 200 юних спортсменів. Змагання у велозаїзді та бігу відбувалися у 10 категоріях: згідно віку, окремо дівчата та хлопці.

357139417 6621712897910822 8788228679073922465 n

Учора, 2 липня, до забігу долучилися і представники ГО "Асоціація захисту прав інвалідів з дитинства "Надія". Переможців привітали та нагородили грамотами, кубками та солодкими подарунками.

• Переможці забігу серед хлопців (до 5 років): Приходько Тимофій – ІІІ місце, Пешко Ілля – ІІ місце, Степанюк Матвій – І.
  • (6-8 років): Годунок Даниїл – ІІІ місце, Берета Платон – ІІ місце, Романюк Олександр – І.
  • (9-11 років): Омелянець Марк – ІІІ місце, Галайчук Максим – ІІ місце, Петрук Арсен – І.
  • (12-15 років): Федорчук Марко – ІІІ місце, Тарасюк Станіслав – ІІ місце, Кислянка Костянтин – І.
  • (16-18 років): Гугайло Максим – ІІІ місце, Гнатюк Владислав – ІІ місце, Берета Лев – І.
  • Переможці забігу серед дівчат (до 5 років): Дубенська Вікторія – ІІІ місце, Савонік Єва – ІІ місце, Русин Поліна – І.
  • (6-8 років): Намуйлик Олександра – ІІІ місце, Дубовець Емілія – ІІ місце, Галайчук Єва – І.
  • (9-11 років): Гуменюк Вікторія – ІІІ місце, Романік Марта – ІІ місце, Бортник Владислава – І.
  • (12-15 років): Каракай Анастасія – ІІІ місце, Мазлай Маргарита – ІІ місце, Валівоць Дарина – І.
  • (16-18 років): Хом‘як Дар‘я – І.
  • Переможці велозаїзду серед хлопців (до 5 років): Березнев Іван – ІІІ місце, Намуйлик Захар – ІІ місце, Пешко Ілля – І.
  • (6-8 років): Павлусь Назар – ІІІ місце, Столярець Дмитро – ІІ місце, Приходько Матвій – І.
  • (9-11 років): Дубина Максим – ІІІ місце, Наход Андрій – ІІ місце, Бутмерчук Владислав – І.
  • (12-15 років): Квач Микита – ІІІ місце, Савонік Микита – ІІ місце, Демидюк Тарас – І.
  • (16-18 років): Гугайло Максим – ІІІ місце, Васянович Ілля – ІІ місце, Шульга Володимир – І.
  • Переможці велозаїзду серед дівчат (до 5 років): Савонік Єва – ІІІ місце, Дубенська Вікторія – ІІ місце, Русін Поліна – І.
  • (6-8 років): Намуйлик Олександра – ІІІ місце, Хазова Софія – ІІ місце, Дубовець Емілія – І.
  • (9-11 років): Ярута Єлизавета – ІІІ місце, Ярута Анастасія – ІІ місце, Голуб Анна – І.
  • (12-15 років): Валівоць Дарина – ІІІ місце, Косткіна Анна – ІІ місце, Скібчик Марія – І.

Під час змагань організаторам вдалося зібрали 2 тис. 400 грн на потреби ЗСУ.

Інформація та світлини від "Amber Tri Sport"

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!