У Вараській громаді вручили нагороди з нагоди Дня бухгалтера

У Вараській громаді напередодні професійного свята – Дня бухгалтера – привітали бухгалтерів управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул, звернувся із вітаннями до професіоналів своєї справи та висловив вдячність за відповідальну та злагоджену працю.

4396

Найкращих співробітників за сумлінну працю, високий професіоналізм, ініціативність, добросовісне виконання посадових обов’язків очільник громади нагородив грамотами та грошовими винагородами:

• бухгалтера ІІ категорії централізованої бухгалтерії Світлану Миколаївну Дмитренко;
  • бухгалтера ІІ категорії централізованої бухгалтерії Лідію Степанівну Костюкову;
  • бухгалтера централізованої бухгалтерії Олену Петрівну Кривко;
  • економіста планово-економічного відділу Людмилу Іванівну Паламарчук.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!