Вараська громада одержала нові шкільні автобуси

Сьогодні Вараська громада отримала два нових шкільних автобуси для Більськовільського ліцею.

Транспорт придбаний на паритетних умовах співфінансування − 3 млн грн виділено з бюджету Вараської громади, таку ж суму також виділено і з державного бюджету.

14 4550

"Ці автобуси будуть передані Більськовільському ліцею, адже минулого року ми передали наші два автобуси на потреби ЗСУ. Навчальний заклад відвідує більше 500-та учнів, зокрема, це діти не лише із Більської Волі, але й з навколишніх сіл та хуторів. Тож є потреба у перевезенні вихованців з більш далеких регіонів громади", − коментує заступник міського голови Дмитро Стецюк.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!