У Вараші відзначили місцевих митців

Сьогодні міський голова м.Вараш Олександр Мензул нагородив вараських митців.

За соціально-культурну активність та сприяння культурно-мистецької сфери Вараської громади нагороджено грамотами та грошовими винагородами:

• Працівника ППФ "Імбекс" Дмитра Крушевського;
  • Художника Вараської міської бібліотеки для дітей Аркадія Мельника;
  • Керівника гуртка образотворчого мистецтва "Файн Арт" Палацу культури імені Лесі Українки УСО ВП "Рівненська АЕС" Романа Москвича;
  • Сучасну мисткиню Тетяну Опанасик.

134 4782

Нагороджені митці є постійними учасниками мистецьких заходів та культурної діяльності громади. Вони були залучені до реалізації значної кількості творчих проєктів, серед яких: "Наша Україна єдина", "Великодня галявина", "Мистецький Вараш" та інші. Творчі роботи художників були представлені на благодійних виставках та ярмарках на підтримку ЗСУ, благодійних аукціонах та творчих конкурсах різного напрямку в регіоні та за межами України.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!