"Бюджетна" комісія розглянула пропозицію змін до бюджету Вараської громади на 2023 рік

Відбулося засідання Комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Насамперед, 3 серпня, члени комісії розглянули зміни до: Комплексної програми "Здоров'я" на 2022-2025 роки; Міської програми з відзначення до державних, професійних та місцевих свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Вараською громадою на 2021-2025 роки; Програми розвитку фізичної культури і спорту Вараської громади на 2021-2025 роки; Програми розвитку земельних відносин Вараської громади на 2022-2026 роки; Комплексної програми енергоефективності Вараської громади на 2021-2025 роки.

81 6255

Опісля депутати обговорили проєкт рішення про припинення юридичної особи Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вараш у результаті реорганізації шляхом приєднання до Вараського центру соціальних служб та послуг, а також внесених змін до установчих документів Вараського центру соціальних служб та послуг та затвердження Положення в новій редакції.

Також під час засідання комісії розглянули проєкти рішень щодо затвердження Програми розвитку та реалізації питань містобудування на 2024-2026 роки та затвердження Програми реалізації природоохоронних заходів на 2024-2026 роки.

81 6225

Декілька проєктів рішень у порядку денному комісії стосувалися надання згоди на безоплатне прийняття державного майна у комунальну власність Вараської громади. Мова про передачу об’єктів незавершеного будівництва житлових будинків №423, №51/3 та №51/2, що знаходяться у м-р Перемоги, а також незавершеного будівництва дитячої поліклініки на 480 відвідувань по м-р Вараш й загальноосвітньої школи №60 по м-р Перемоги.

Наприкінці засідання комісії депутати дискутували щодо проєкту рішення про внесення змін до бюджету Вараської громади на 2023 рік.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!