Олександр Мензул представив новообраних директорів Вараської гімназії та Вараського ліцею №2

Міський голова Олександр Мензул, секретар Вараської міської ради Геннадій Дерев’янчук, заступник міського голови Дмитро Стецюк та начальник Управління освіти Олена Корень сьогодні представили колективам Вараської гімназії та Вараського ліцею №2 новопризначених керівників Аллу Гузь та Яну Горегляд.

Продовжити

20 шахістів Вараської громади взяли участь у дитячому турнірі зі швидких шахів

У Центрі дозвілля м.Вараш відбувся дитячий турнір зі швидких шахів, приурочений Дню шахів в Україні. Попри літні канікули, 20 шахістів виявили бажання показати свої вміння за шахівницями.

Продовжити

Звіт комісії щодо виконання протиепідемічних заходів у Вараській МТГ станом на 23 липня 2021 року

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської територіальної громади, виконавчий комітет Вараської міської ради інформує.

Продовжити

Епідемічна ситуація у Вараській міській територіальній громаді станом на 26.07.

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській міській територіальній громаді

Продовжити

Футбольні вболівальники Вараської громади запрошують на матч "Верес" - "Колос"

Футбольні вболівальники Вараської громади запрошують охочих приєднатися до централізованої поїздки на матч першого туру Україської прем'єр-ліги сезону 2021/22 між командами "Верес" (Рівне) - "Колос" (Ковалівка).

Продовжити

Депутати "земельної" комісії підтримали проєкти рішень про виділення ділянок для учасників АТО та церковної громади

Відбулося засідання Комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології Вараської міської ради. Депутати розглянули майже сто питань порядку денного.

Продовжити

На Білому озері вилучено три гідроцикли

Днями рейдова група у складі працівників Вараського районного відділу ГУ НП у Рівненській області, Рівненського природного заповідника та екологічних служб задокументувала використання гідроциклів на території Білого озера у Вараській громаді.

Продовжити