Вараська громада долучається до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

15 січня 2021 року  начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський та міський голова м.Вараш Олександр Мензул підписали Меморандум про співпрацю та партнерство громади  із поліцією.

Відбулась робоча нарада

Сьогодні, 16 січня, міський голова Олександр Мензул провів робочу нараду щодо проблемних питань  Вараської багатопрофільної лікарні.

Епідемічна ситуація у Вараській міській територіальній громаді станом на 16.01

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській міській територіальній громаді

16 січня – День пам’яті кіборгів

16 січня в Україні відзначається День пам’яті захисників Донецького аеропорту. За ініціативою українських воїнів, які 242 дні боронили цей стратегічний об’єкт. За стійкість, безстрашність і непереможність  захисників ДАПу назвали «кіборгами».