Працює комісія з перевірки виконання протиепідемічних заходів

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Вараш, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

Епідемічна ситуація у Вараській ОТГ станом на 10.07

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській ОТГ.

У Вараші розпочались пожежні навчання

Нагадуємо, що у період з 7 по 10 липня 2020 року на території міста працівниками Вараського міського сектору ГУ ДСНС України в Рівненській області будуть проводитись нічні пожежно-практичні заняття.

Фотоконкурс до свята Івана Купала

Відділ у справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради з 08 по 15 липня 2020 року проводить фотоконкурс до свята Івана Купала серед мешканців Вараської міської об’єднаної територіальної громади, незалежно від віку.