У Вараській громаді встановлено "помаранчевий" рівень епіднебезпеки

Із 22 січня 2022 року на території Вараської громади встановлюється "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Таке рішення сьогодні під час онлайн-засідання ухвалили члени Комісії ТЕБ і НС Вараської міської територіальної громади.

Продовжити

Запроваджено мобільний номер телефону для звернень жителів Вараської громади

Задля зручності жителів Вараської громади виконавчим комітетом віднині використовується мобільний номер телефону для звернень громадян та запитів на доступ до публічної інформації.

Продовжити

Комісія обговорила питання погашення заборгованості працівникам автотранспортного підприємства

Відбулося спільне засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень.

Продовжити

Епідемічна ситуація у Вараській міській територіальній громаді станом на 21.01.

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській міській територіальній громаді