У Вараській громаді розробляють правила благоустрою

Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва розробляє правила благоустрою Вараської громади. За словами заступника директора департамента Олега Устича, створення документа перебуває у фінальній стадії.

Продовжити

"Бюджетна" комісія внесла пропозиції до низки проєктів рішень

Відбулося засідання Комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики Вараської міської ради. Як і зазвичай наприкінці року, засідання "бюджетної" комісії було значно тривалішим, порівняно із засіданнями інших комісій ради.

Продовжити

"Гуманітарна" комісія обговорила питання щодо захисних споруд у закладах освіти Вараської громади

Відбулося засідання Комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту Вараської міської ради. Депутати розглянули п’ять питань порядку денного та листи Управління освіти і Департаменту культури, туризму, молоді та спорту.