Жителям Вараської громади відшкодують вартість лічильників тепла

Жителі Вараської громади мають можливість отримати відшкодування вартості лічильників теплової енергії за рахунок місцевого бюджету. Під час засідання 13 сесії депутати Вараської міської ради затвердили порядок проведення відшкодування вартості встановлення вузлів комерційного обліку теплової енергії за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади у 2021 році.

Продовжити

Епідемічна ситуація у Вараській міській територіальній громаді станом на 28.10.

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській міській територіальній громаді

Продовжити

Рівненська АЕС працює у штатному режимі

Минулої доби на Рівненській АЕС у роботі із сумарним навантаженням 1882 МВт перебували три енергоблоки, ними вироблено 45,2 млн кВт год електроенергії. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Вараська громада в цифрах: 18 082 060

Саме на таку суму було завдано побічних збитків пожежами у Вараському районі за 9 місяців 2021 року. За аналогічний період у 2020 році збитки сягали 22 млн 905 тис. 649 грн.

Продовжити

Інформація щодо запровадження "червоного" рівня епідемічної небезпеки на території Вараської громади

Із 26 жовтня 2021 року рішенням, ухваленим на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ і НС, на території Рівненської області запроваджено "червоний" рівень епідемічної небезпеки.