Звіт про роботу спеціальної комісії щодо виконання протиепідемічних заходів у Вараській МТГ станом на 16 квітня 2021 року

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської МТГ, виконавчий комітет Вараської міської ради інформує.

Епідемічна ситуація у Вараській міській територіальній громаді станом на 16.04

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській міській територіальній громаді

Продовжити

Комісія ТЕБ і НС доручила старостам, відділам виконкому і службам вжити протипожежних заходів у сільських територіях

Питання заходів щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період розглядали сьогодні на позачерговому засіданні члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської територіальної громади.

Відбулося засідання виконкому

Питання закінчення опалювального сезону вирішували сьогодні, 15 квітня, на черговому засіданні виконавчого комітету Вараської міської ради. Всього до порядку денного було включено 18 питань.

Продовжити

Вараські АТОвці проходитимуть реабілітацію у міському центрі комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю

Під час сесії Вараської міської ради депутати ухвалили рішення про внесення змін до Положення та структури Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю імені З.А.Матвієнко.

Продовжити

Учні Вараша повертаються до навчання у школах

Освітній процес у закладах загальної середньої освіти міста Вараш буде відновлено із 19 квітня 2021 року. Таке рішення сьогодні ухвалили на позачерговому засіданні члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської територіальної громади.

Оновлено склад адміністративної комісії

У зв’язку з кадровими змінами у виконавчому комітеті Вараської міської ради, до складу адміністративної комісії внесено зміни. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 15 квітня, на засіданні виконавчого комітету.