Епідемічна ситуація у Вараській ОТГ станом на 25.05

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській ОТГ.

25 травня відзначає День народження міський голова Сергій Анощенко

Шановний Сергію Івановичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення на благо Вараської громади. Нехай Боже благословення,  людська довіра, підтримка та вдячність супроводжують Вас у житті.

Звернення міського голови Сергія Анощенка до Дня Героїв

Шановні мешканці громади!

23 травня в Україні відзначають День героїв, присвячений славетним сторінкам національно-визвольної боротьби українців.

Цей день - не лише данина пам’яті героям минувшини, які боролися за Україну та поклали своє життя на вівтар свободи і незалежності нашої держави, а й День шани Героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборну та незалежну Україну.

Продовжити

Виділили кошти на придбання безконтактних термометрів для садочків

21 травня міський голова Сергій Анощенко провів чергове засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто 23 питання порядку денного та прийнято 20 рішень.