У Вараській громаді вшанували Героїв Небесної Сотні

20 лютого біля приміщення виконавчого комітету Вараської міської ради вшанували подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні.

Спільну молитву виконали благочинний Вараського району і міста Вараш, настоятель Свято-Покровського храму отець Віталій та військовий священник, капелан отець Микола.

"Сьогодні вшановуємо Героїв Небесної Сотні, саме у ці дні на майдані загинуло найбільше людей, тому вони офіційно визнані Героями Небесної Сотні. Саме ці люди перевернули наше бачення, показавши як потрібно боротися за європейську державу, за нашу незалежність. Вшановуємо загиблих героїв, які показали, що ми справді можемо боротися і доводити, що ми українці, що ми маємо демократичну державу. Маємо пам’ятати людей, які перевернули наші погляди та думку як потрібно боротися за свою державу", – сказав секретар Вараської міської ради Геннадій Дерев’янчук.

Своїми спогадами про події тих днів поділилися учасники Революції гідності: військовий капелан, настоятель Свято-Софіївського храму отець Йосип, учасник операцій об’єднаних сил, волонтер Валерій Конопко та очевидець подій на Євромайдані Юрій Рабий.

IMG 70461111

Із ліва праворуч: о.Йосип, депутати Дмитро Добровольський, Дмитро Ющук, Геннадій Дерев'янчук, Дмитро Рубець, Володимир Хоружий, Юрій Кравець

У своєму виступі настоятель Свято-Софіївського храму отець Йосип зазначив, що ці сторінки історії нашого народу, які тримають рану на серці, від яких стає сумно, а інколи навіть страшно. Нехай ці дні, які ми сьогодні згадуємо, ніколи не повторяться у нашій Україні.

На завершення вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, героїв, які віддали своє життя за Україну, були покладені квіти до меморіалу Героїв Небесної Сотні, меморіальних дошок загиблих військовослужбовців Сергія Тарасюка, Василя Килюшика, Максима Турика та на могили воїнів, котрі віддали своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!