Кузнецовськ стане безпечним містом.

Перед початком четвертої сесії директор науково-виробничого підприємства «Технічне Бюро Кадастру» (м.Луцьк)  Олександр Холодков розповів про стан містобудівного кадастру міста Кузнецовськ.

Офіційна частина засідання розпочалася  із виконання Державного Гімну України та з хвилини мовчання, якою міський голова Сергій Анощенко запропонував вшанувати пам'ять Героїв Крут і тих, хто загинув за незалежність та територіальну цілісність  України.

Продовжити

Звернення міського голови з нагоди річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності

Шановні кузнецовці!

     20 лютого вся Україна  вшановує подвиг учасників Революції Гідності та віддає данину пам’яті Героям Небесної Сотні -  нашим відважним співгромадянам,

Продовжити

Ідемо по життю із піснею

Останні зимові дні за календарем, але на вулиці  не по-зимньому. Ніби вже завітала весна до поліського краю. Був ясний погожий день, сонечко повільно котилось за обрій. Потік людей біля 18 години вечора  кудись поспішав, майже всі в одному напрямку. Це були люди похилого віку, молоді та діти. Невдовзі і дізналися – це прихильники народної творчості, любителі української пісні. Бо саме. 26  лютого в приміщенні  дитячої музичної школи м.

Продовжити