UA-2021-12-23-001931-а

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.         Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Виконавчий комітет Вараської міської ради;

майдан Незалежності, 1, м. Вараш, 34400; код за ЄДРПОУ – 03315879;

категорія замовника – орган місцевого самоврядування.

2.         Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія  (Електрична енергія).

3.         Ідентифікатор закупівлі:  UA-2021-12-23-001931-а

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару.

Параметри якості електроенергії в точках приєднання споживача в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії споживачу постачальник зобов’язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачем. Постачання електричної енергії повинно здійснюватись у відповідності до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії» , затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312.

4.         Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до тимчасового розрахунку витрат до кошторису виконавчого комітету Вараської міської ради на 2022 рік, з урахуванням прогнозованої потреби у постачанні електричної енергії на об’єкти, розташовані за адресами:

Рівненська область,  м. Вараш:

м-н Незалежності, 1 – адмінбудівля;

вул. Лісова – Гаражі КП «Благоустрій»;

м-н Вараш, 3 – Протирадіаційне укриття;

Рівненська область, с. Заболоття, вул. Соборна, 10А, адмінбудівля

Рівненська область, с. Стара Рафалівка, вул. Центральна, 25, адмінбудівля

Рівненська область, с. Більська Воля, вул. Рафалівська, 127, адмінбудівля

Рівненська область, с. Сопачів, вул. Центральна,  14А, адмінбудівля

Рівненська область, с. Собіщиці, вул. Центральна, 67, адмінбудівля

Рівненська область, с. Озерці, вул. Соборна, 18а, адмінбудівля.

Режим роботи основного обладнання: 10 годин на добу, 5 діб на тиждень.

5.         Очікувана вартість предмета закупівлі: 525 875,20 грн (п’ятсот двадцять п’ять тисяч вісімсот сімдесят п’ять грн 20 коп.) з ПДВ. Обсяг – 102 710 кВт*год.

6.         Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувану вартість предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання електричної енергії за календарний рік та методом порівняння ринкових цін відповідно до Методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 (Система Prozorro зробила відкритим доступ до публічних закупівель, що дозволяє аналізувати реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників).

7.         Процедура закупівлі:

Застосовується переговорна процедура на підставі п.2 ч.2 ст.40 ЗУ «Про публічні закупівлі».