UA-2023-04-26-008967-а

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Виконавчий комітет Вараської міської ради;
Незалежності майдан, 1, м. Вараш, Вараський р-н, Рівненська обл., 34403;                              код за ЄДРПОУ – 03315879;

категорія замовника – орган місцевого самоврядування.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності лісогосподарського призначення на території Вараської міської ради, орієнтовною площею 2 416,4 га (за кодом CPV за ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги).

1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-26-008967-а

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Розроблення технічної документації із землеустрою  щодо  інвентаризації земель комунальної власності лісогосподарського призначення проводиться на підставі рішення Вараської міської ради від 23 лютого 2022 року №1301-РР-VIII «Про проведення інвентаризації земель лісогосподарського призначення на території Вараської міської ради», відповідно до вимог Земельного кодексу України, Законів України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 476, Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051, Положення про Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.2004 р. № 1553, та інших нормативно-правових актів, що встановлюють вимоги до проведення інвентаризації земель.

Інвентаризації земель у Вараській міській раді підлягають несформовані земельні ділянки та земельні ділянки, відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі, комунальної власності лісогосподарського призначення орієнтовною площею 2 416,4 га.

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до розрахунку витрат до кошторису виконавчого комітету Вараської міської ради на 2023 рік.

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 465 000,00 грн (чотириста шістдесят п’ять тисяч  грн 00 коп.) з ПДВ.

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі сформована виходячи з орієнтовної площі земель комунальної власності лісогосподарського призначення 2 416,4 га та вартості робіт за 1 га (160-170 грн).

1. Процедура закупівлі:

Застосовується процедура – відкриті торги з особливостями.