До відома виборців!

31 грудня 2018 року Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців, просимо Вас уточнити свої персональні дані на офіційному веб-сайті "Державний реєстр виборців" за допомогою онлайн-сервісу "Особистий кабінет виборця" або шляхом звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Вараської міської ради.

Особливо увагу слід звернути виборцям, які:

• голосуватимуть вперше;
  • змінювали прізвище, ім’я, по-батькові,  дату народження чи місце реєстрації;
  • проходили строкову військову службу й демобілізувались після останніх місцевих виборів;
  • звільнились з установ виконання покарань після останніх місцевих виборів;
  • перебували на консульському обліку в закордонних дипломатичних установах України на території іноземних держав;
  • не приймали участі в голосуванні на попередніх виборах в силу різних обставин.

При особистому зверненні до відділу ведення Державного реєстру виборців при собі необхідно мати паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб недавно прийнятих до громадянства України), а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Місцезнаходження відділу:

34400 м.Вараш,