Спортивні новини

07 лютого в м.Костополі відбулися групові змагання чемпіонату Рівненської області з футзалу серед юнаків 2003-2004 р.н. Результати ігор нашої команди: ДЮСШ Костопіль – Вараш 3:0; ДЮСШ Млинів – Вараш 1:3; ДЮСШ Зарічне – Вараш 2:1. Продовжити приймати участь в наступному етапі змагань виборола команда ДЮСШ Костопіль, яка зайняла І місце.

07-09 лютого в м.Рівне проходив зимовий чемпіонат області з плавання серед юнаків. Наші досягнення: три перших, три других та два третіх місця.

10 лютого в м.Рівне відбувся черговий тур чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд. Наші волейболісти перемогли команду Колоденка (с.Колоденка) 2-0 (25:23 та 25:19) та поступилися команді Велике Вербче (с. Велике Вербче) 0-2 (16:25, 16:25)

09 лютого на базі загальноосвітньої школи №4 проведено волейбольний турнір «Кубок афганців» присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та пам’яті Сергія Вальчука. В даному турнірі приймали участь вісім команд, які шляхом жеребкування розділені на дві групи. Група А: Сокіл, ПТУ, МЕМ та ЗОШ№4; група Б: Пожежна варта, В/ч 3045, Афганці та ЗВВО. За результатами змагань в групах по дві кращі команди виходили до півфіналу – це команди ЗВВО – Сокіл рахунок 0:2 та команди МЕМ – Пожежна варта 2:0. Гра за ІІІ місце ЗВВО – Пожежна варта 1:2 (25:20, 17:25, 11:15). Фінал Сокіл – МЕМ 2:0 (25:17, 25:18). Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту висловлює подяку за гостинність в проведенні даного заходу директору загальноосвітньої школи №4 Сахнюк Євгенії Володимирівні.

09-10 лютого в м.Слов’янськ Донецької області проходив відкритий турнір з плавання серед дітей з інвалідністю «Повір у себе». В складі збірної команди Рівненської області виступав вихованець відділення плавання Макаров Матвій. На даних змаганнях Матвій виборов три перших та одне третє місце.