До уваги мешканців міста!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 28.02.2019 №23 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.10.2017 №175 «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування» змінено маршрут руху на маршруті №8: «Хлібозавод - ЗОШ № 4 – мкр-н Ювілейний,11 – Автовокзал – Хлібозавод», а саме доповнено зупинкою біля ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» (магазин «Вітамінка»).

З 02.03.2019 року автобус буде курсувати за маршрутом Хлібозавод – маг. «Смачна торбинка» - супермаркет «Вопак» - маг. «Любава» - мкр-н Вараш,43 – ЗОШ № 4 – Пенсійний фонд – «Вулик» - мкр-н Ювілейний,11 – ринок «Північний» - маг. «Ласуня» - Грибки – гуртожиток № 3 – Громадський центр – Автовокзал – маг. «Магніт» - магазин "Вітамінка" - маг. «База» - Хлібозавод.