Щодо організації харчування школярів

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє, що станом на 11.03.2019 за результатами відкритих торгів визначені переможці по організації харчування в закладах загальної середньої освіти міста.

Згідно статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі», з метою забезпечення права на оскарження рішень замовника, договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Керуючись зазначеною статтею, управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради інформує, що у разі відсутності оскаржень, договір про закупівлю послуги з організації харчування школярів у закладах загальної середньої освіти міста буде укладено після 22 березня 2019 року.

Відтак, у разі укладення договору, харчування у закладах освіти міста буде відновлено вже з  квітня 2019 року.