День Вишиванки у Вараші

Вишиванка для українців не лише одяг, який вдягається у найважливіші дні життя та свята. Це - національна святиня і оберіг, який символізує собою духовне багатство, мудрість і зв’язок поколінь. Це свого роду генетичний код народу, що закладений в українцях з самого народження та відображає нашу національну приналежність, неповторну ідентичність та самобутність.

В усі часи з любов’ю вишиті матусею візерунки служили оберегом від негараздів, притягували удачу, з теплотою нагадували про рідну домівку. Працівники виконавчого комітету Вараської міської ради долучилися до всеукраїнського флешмобу та підтримали українські національні традиції, прийшовши цього дня на роботу у вишиванці.

Щиро вітаємо усіх зі святом самобутньої, неповторної української культури та національної єдності!

З Днем Вишиванки!