Вараш долучається до Всеукраїнської акції «ВЕЛОДЕНЬ»

19 травня 2019 року, в знак солідарності велосипедистів столиці та інших міст України, ми візьмемо участь у велопробігу головними вулицями Вараша для того, аби привернути увагу до потреби створення велодоріжок та велопарковок у нашому місті.

Збір та реєстрація учасників відбудеться на майдані Незалежності о 9.30, звідки усі учасники велопробігу колоною прямуватимуть за маршрутом: Майдан Незалежності – вул.Лесі Українки – вул.Соборна – вул.Рівненська – вул. Енергетиків – вул.Паркова – вул.Набережна – вул.Героїв Майдану – майдан Незалежності.

На майдані Незалежності учасники зможуть у невимушеній та піднесеній атмосфері поласувати смаколиками та взяти участь у розіграші призів.

Ми віримо, що велосипед – це найкращій винахід людства, котрий може зробити людину щасливою .

Створимо свято разом! Велодень єднає країну та людей! Беріть дітей, друзів, коханих та приїжджайте на найбільшу Велоподію міста!

Організатор акції: відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.

Контакти: Зоряна Рибак - начальник відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Вараської міської ради.

Тел.: моб.0680602248, роб.23925

e-mail: yanm@i.ua

Акція є проявом доброї волі організаторів і проходить без будь-яких політичних гасел чи партій.