Зміни до бюджету забезпечать розвиток міста

29 травня 2019 року відбулося IV пленарне засідання 33 сесії Вараської міської ради. Під час засідання депутати плідно попрацювали, розглянули усі заплановані проекти рішень та прийняли ряд вкрай важливих для громади міста питань.

Найважливішим рішенням, прийнятим цього дня, було питання щодо внесення змін до бюджету міста. Після тривалого обговорення, узгодивши всі суперечливі питання, міський голова та 18 депутатів проголосували за внесення змін до бюджету міста Вараш на 2019 рік.

Завдяки прийнятому рішенню, передбачено кошти на забезпечення житлом учасників АТО (1 мільйон гривень), потреби медичної галузі (близько 5 мільйонів гривень); стипендії провідним спортсменам міста (понад 200 тисяч гривень); ремонт ліфтів (близько 11 мільйонів гривень); капітальний ремонт ділянок каналізаційної мережі, покрівель та швів у житлових будинках (понад 5 мільйонів гривень); встановлення лічильників теплової енергії (понад 10 мільйонів гривень); завершення капітального ремонту ДНЗ №3; капітальний ремонт їдальні ЗОШ №1 (1 мільйон гривень); придбання техніки для ДЮСШ; завершення робіт з реконструкції ЗОШ №2 (понад 2 мільйони гривень) та ремонт міського водогону (близько 3 мільйонів гривень).

Окрім того, вже незабаром у Вараші розпочнеться капітальний ремонт доріг по вулицях Енергетиків та Соборна. На ці потреби депутати передбачили 16 мільйонів гривень, таку ж суму виділять з обласного бюджету.

«ЗА» зміни до бюджету проголосували:

міський голова Сергій АНОЩЕНКО та депутати: Оксана НАЗАРЧУК, Юрій БОНДАРЧУК, Наталія ГРОХОЛЬСЬКА, Тетяна АНОЩЕНКО, Юрій РАБИЙ, Анатолій РОЖКО, Анатолій КРЕЧИК, Руслан ПАВЛУСЬ, Ніна ХВАЛЬКО, Олександр ЧЕХ, Володимир ШАБЛІЙ, Тетяна ДЕНИСОВА, Наталія БІРУК, Микола КОВБАСЮК, Іван РАДЮК, Олександр ЖУРБА, Марія ЛЕВЧЕНКО та Сергій ШАРАПОВ.

«Дякую усім депутатам, які підтримали даний проект рішення, за співпрацю та розуміння того, що насправді важливе для громади міста, –зазначив міський голова Сергій АНОЩЕНКО. – Завдяки вашій підтримці та злагодженій роботі в місті нарешті розпочнуться ремонти доріг, ліфтів і будинків, медицина та освіта отримають додаткові кошти, а учасники АТО - своє довгоочікуване житло. Мешканці Вараша хочуть жити в стабільному, спокійному та комфортному місті і забезпечити їм це - наше головне завдання.».