Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем знань

Шановні освітяни, школярі та батьки!

Щиро вітаю усіх із традиційним вересневим святом – Днем знань.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, самостійного життя і дивовижних відкриттів.

Шановні батьки! Нехай збудуться всі ваші мрії та сподівання бачити своїх дітей сумлінними, розумними й освіченими!

Шановні освітяни! Щиро дякую вам за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Дорогі учні! Нехай початок нового навчального року запам’ятається вам веселими зустрічами, дзвінким сміхом та новими цікавими знайомствами. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів!

Злагоди усім нам, мирного неба над головою, підкорення нових вершин знань й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України!

З повагою,

міський голова С.Анощенко