9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Свята усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Споконвіку музика і слово, пісня і танець, твори народної творчості висловлювали національну ідею, оберігали історичну пам'ять, живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, невичерпною енергією та яскравим колоритом.

У переддень професійного свята зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку і нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження духовних надбань нашої країни.

Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою, міський голова Сергій Анощенко