ІІ пленарне засідання 36 сесії: онлайн-трансляція

Сьогодні, 8 листопада 2019 року, відбудеться ІІ пленарне засідання 36 сесії Вараської міської ради.

Нерозглянутими під час І пленарного засідання залишилися ще понад 80 проектів рішень, за кожним з яких - важливі питання життєдіяльності нашої громади та її мешканців.

На розгляд депутатів буде повторно винесено проект рішення «Про внесення змін до бюджету міста на 2019 рік», у котрому передбачено виділення додаткових коштів на освітню та соціальну сфери. Зокрема, на фінансування ремонту скейт-парк, придбання комунального автобусу та мультифункціонального майданчика в ЗОШ №2, капітальний ремонт покрівель, поточний ремонт НВК №10, придбання 9 комп’ютерних комплексів, придбання обладнання в шкільну їдальню ЗОШ №2 та проведення капітального ремонту пожежної сигналізації НВК №1.

Роботу народних обранців під час І пленарного засідання назвати конструктивною та плідною було вкрай складно. Наскільки ж злагодженою буде робота депутатського корпусу Вараша під час ІІ пленарного засідання, побачимо вже незабаром.

Онлайн-трансляція засідання розпочнеться о 10.00: