Чергове засідання комісії

З метою поступового розв’язання проблеми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, реалізації державної політики захисту житлових та майнових прав, відповідно до Законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №616), Комісією з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа 04 листопада 2019 року проведено чергове засідання під головуванням Кречика Анатолія Івановича.

На засіданні розглядалося подання управлінням праці та соціального захисту виконавчого комітету Вараської міської ради про розгляд заяви з відповідними документами особи, з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування для призначення грошової компенсації з метою придбання житла відповідно до вищевказаної Постанови.

Комісією прийнято рішення виплати грошову компенсацію у розмірі 360 778,00 гривень особі, з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Даний протокол буде винесено на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Вараської міської ради для затвердження.

виконавчого комітету Вараської міської ради